Запрошуємо в один з найгарніших турів! На вас чекає найбільше озеро Українських Карпат – Синевир та справжня перлинка українських Карпат – водоспад Шипіт і ще багато нових, позитивних пригод.

Озеро Синевир, яке поправу вважаться одним з найгарніших куточків Гуцульщини, знаходиться на висоті майже одна тис. метрів над рівнем моря. І утворилось приблизно десять тисяч років тому, внаслідок потужного землетрусу. Часто озеро називають “Оком Карпат”. І якщо уважно роздивитись, то невеличий острівець посередині озера нагадує зіницю ока.

Щодо офіційної назви озера, то в місцевих краях ходить цікава легенда про нещасливе кохання дочки графа по імені Синь та пастуха по імені Вир. Саме їхні дерев’яні статуї і зображені на невеликому півострівці Синевира. За легендою озеро наповнилось сльозами дівчини за її коханим. Зараз тут діє Національний парк з рідкісною флорою та фауною.

Неподалік заповідника знаходиться знаменитий водоспад Шипіт, висотою 14 метрів. Водоспад зачаровує своїми каскадами та є популярним серед туристів у будь-яку пору року.

Шипіт оповитий легендами та переказами, які ви почуєте від наших гідів. Неполік водоспаду розмістились сувенірні крамнці, де можна придбати щось на загадку, або ж поласувати смачним шашликом та різноманітними напоями.

Також під час екскурсії на Синевир ми завітамо до еко-парку Долина Вовків. Метою якого є реабілітація та збереження тварин. Однак, тут мешкають не лише вовки. Відвідувачі можуть поспостерігати та погодувати оленів, поні, верблюдів, віслюків, косуль. а також побачити лева та тигра. Майже всі тварини привітні до своїх гостей.

А ще відвідаємо реабілітаційний центр бурого ведмедя, який розміщений на площі 12 га. Тут знайшли свій прихисток тваринки, які зазнали жорстокого походження в неволі. Реабілітаційний центр не тільки створений з метою захисту тварин, а й для їх природної популяції. Оскільки територія заповідника близька до природнього середовища ведмедів.

План екскурсії:

7:00 – виїзд

09:30 – санітарна зупинка, кава, чай, перекус

11:00 –  прибуття на водоспад Шипіт: огляд водоспаду, сувеніри, час на фото

12:30 –  смачний закарпатський обід (грибна юшка, банош, салат, узвар)

13:30 –  синевирський перевал, можливість зробити гарні фото

14:00 –  прибуття на о.Синевир. Прогулянка біля озера, вільний час, фото, сувеніри

17:00 – відвідування Долини вовків та реабілітаційного центру бурого ведмедя

19:00 –  повернення додому. Зупиняємось біля Келечинського джерела. По дорозі передбачена санітарна зупинка на каву, чай, перекус

23:30 –  прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 58 22 584