Екскурсії зі Львова на термальні басейни дуже популярні. Адже термальні води широко відомі своїми лікувальними властивостями та містять різноманітні мінерали та мікроелементи. У цьому турі ми будемо релаксувати, аж у двох термальних комплексах Закарпаття. Перший об’єкт – сучасний спа-центр Рікка Хуст, що ідеально підходить для відпочинку в будь-який період року. це сучасний бальнеологічний курорт з потужним лікувально-реабілітаційним центром. На території комплексу є: басейн з мінеральною водою, термальні чани, соляна кімната, бювет, лазня, душ вражень та ін.

А другого дня ми побуваємо у відпочинковому комплексі Золота гора, що знаходиться неподалік Ужгорода. Тут до ваших послуг п’ять термальних басейнів: один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°), лазні . На території є роздягалка, душеві, лоббі – бар та піцерія.

А щоб урізноманітнити спа-процедури ми завітаємо до найбільшої в Україні буйволиної ферми Райський куточок. У цьому місці природу можна відчути душею. Але тут ви побачите, не лише буйволів, а й оленів, африканських страусів, павичів, декоративних качок угрі, свійських курей, фазанів — золотистих, румунських і мисливських, куропаток, конів та косуль.

Знайомство з фермою проводить професійний та досвідчений екскурсовод, а сама екскурсія проходить цікаво та пізнавально

Закарпаття відоме своїми виноградниками. Тож під час термального туру, ми обов’язково побуваємо у винному погребі. Нам запропонують широкий вибір напої, виготовлених за унікальними методиками. А ще проведемо цікаву екскурсію Ужгородом. Побачимо знамениті мініатюри міста, його архітектуру, прогуляємось набережною та почуємо захопливі розповіді гіда.

План екскурсії:
1-ий день

8:00 – виїзд від готелю Львів
10:00 – санітарна зупинка, кава, чай, перекус
13:00 – екскурсія і дегустація на фермі Райський куточок + смачний обід
15:00-17:00 – перебування в сучасному спа центрі Рікка Хуст (термальні чани, мінеральні басейни, лазня, соляна кімната, душ вражень…)
18:00 – винна дегустація з цікавими розповідями про сорти вин та їх виготовлення
20:00 – поселення в готель Апартель Шаян, вечеря та вільний час
2-ий день
10:00 – сніданок і виїзд з готелю
12:00 -ми в Ужгороді. Прогулянка містом, набережною, цікава архітектура, мініатюрні скульптури, про які розповідає гід + обід
15:00 – ми у відпочинковому комплексі Золота гора. Сауни, басейн, дзакузі
18:30 – повернення до Львова

23:00 – приїзд до готелю Львів

Вартість дорослого з усіма вхідними, ночівлею в готелі, термальними спа, дегустаціями, екскурсіями, сніданком: 2050 грн. Додатково оплачуються лише обіди.