У цьому турі на вас чекають три найвідоміші замки Закарпаття та вечірній Ужгород, а ще цікаві факти, містика і нові пригоди. Ми побачимо фортецю, яка височіє на пріровою, прекрасний замок побудований за астрономічним принципом та цитадель, яка не була взята штурмом, а ще дізнаємось історію славетного міста на річці Уж

Замок Паланок – середньовічна фортеця, зведена для охорони та контролю торговельних і військових шляхів.

Замок збудовано на горі вулканічного походження (188 м н. р. м., 68 м над Мукачевим).Здалеку він виглядає як суцільний об’єкт, а насправді складається з каскаду терас. Теперішнього вигляду замок набув наприкінці ХVII — на початку ХVIIІ ст., коли закінчено останню, нижню терасу. Цікаво, що Мукачівський замок Паланок є однією з п’яти фортець у Європі, які ніколи не були взяті штурмом.

Ужгородська фортеця захищала кордони Київської держави та була схожа на давні укріплення в Прикарпатті.

Стіни фортеці, її вежі, ворота, мости були виготовлені з дерева. Однію зліній оборони був земляний вал (ширина — 10-12 м, висота — 7-8 м). На разі у замку розташований Закарпатський краєзнавчий музей, а також тут є зал для дегустацій та ресторан.

Під час цієї екскурсії замками Закарпаття у нас запланована вечірня екскурсія Ужгородом, де ми ближче познайомимось із цим славетним місто, його історією та архітектурою. Побачимо відомі мініатюрні скульптури, що прикрашають місто і прогуляємо набережною.

Замок Берегвар, або як його називають Палац графів Шенборнів, має свою унікальну конструкцію за астрономічнім принципом.

Кожний елемент споруди виконує не тільки практичну функцію, а й має своє символічне значення. Наприклад, у палаці налічується 365 вікон — стільки днів і у році. Одне віконце замуроване, в разі високосного року. Що стосуться димоходів, то в замку їх налічуться 52, у відповідності з тижнями року. Входів у булівлю – 12, як місяців, а на кутах Берегвару розмістились 4 вежі – 4 пори року. Замок має шпилі, оздоблені флюгерами й курантами. На одній із веж вмонтовано дзвін. Берегвар виглядає дуже багато та декорований символікою родини Шенборнів .

7:00 – виїзд від готелю Львів

9:00– санітарна зупинки в кафе

11:00 – екскурсія палацом Шенборна (Берегвар)

12:00 – переїзд до Мукачева

12:30 – екскурсія замком Паланок (Мукачево)

14:00 – обід

15:00 – переїзд до Ужгорода, екскурсія Ужгородським замком та вільний час

18:00 – виїзд на Львів

20:00 – санітарна зупинка в Pereval Bistro&Cafe

23:00 – прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 582 25 84.

Опубліковано: