Ця мандрівка не залишить байдужими своїх туристів. Ми побачимо підземне місто, яке вражає свою могутністю, історичним минулим і містикою. Побуваємо на незвичній екскурсії, пройдемся таємними катакомбами та почуємо захопливі історії про Тараканівський форт. А потім ми помандруємо до замку Дубно, одного із найстаріших в Україні. Де на нас чекають коштовні трофеї,  середньовічні підземелля, незвичні експонати і, навіть, кімната тортур та покарань. А на завершення ми відвідаємо знаменитий Тунель Кохання.

Тараканівський форт збудований у формі ромба, де кожна сторона має 240 метрів, а його площа сягає майже 6 гектарів.

Історія цієї величної споруди розпочинаться ще в 1873, коли царська родина вирішила збудувати тут могутній військовий об’єкт. І подібних споруд у світі налічуються лише два: в Україні та у Франції. Та й будували форт використовуючи досвід французів. Щодо імені архтектора, то згідно одних джерел – військовий полковник Борисов, згідно інших – інженер-генерал Едуард Тотлебен. Будувався форт п’ять років, обійшовся в 66 мільйонів рублів та став справжнім тогочасним проривом в інженерії, оснащений найновішим обладнанням.

Довгий час споруду не використовували за призначенням. Спершу тут був склад, а згодом в’язниця. Але під час першої Світової Війни у фортеці розміщувались російські та австрійські війська. Також ходять чутки, що під час Другої світової війни тут була таємна лабораторія із виготовлення зброї. А сьогодні місцеві і туристи розповідають про привидів та голоси, які можна почути у фортеці.

Замок у місті Дубно один із найстарійших та має свою багату історію. До сьогоднішнього дня замок нагадує середньовічний плац. Тут зберігаються трофеї, зброя, посуд та інші коштовності власників замку. Завдяки своєму укріпленню та збройному захисту фортеця не була взята ворогами. Під час екскурсії туристи пройдуться залами палацу, оглянуть його подвір’я, побувають у підземеллях, побачать виставку тортур, мисливську залу та дізнаються багато цікавого.

Завершальний об’кт нащої ескурсії – Тунель Кохання, який вважаться одним із найбільш романтичних місць в Україні. Та став популярним зовсім недавно, адже ще кілька років тому практично ніхто про нього нічого не чув. Дивовижна жива огорожа з дерев утворила над колією вишуканий лісовий коридор, який місцеві назвали “Тунелем кохання”. Існує цікава легенда його походження. Про кохання, яке виникло між хлопцем-поляком, який був католиком і українською дівчиною, яка мешкала у Клевані і була православною. Через різні віросповідання, батьки заборонили їм зустрічатись. Однак, хлопець працював інженером-проектувальником і запропонував керівництву зробити коротке залізничне сполучення лісом. Керівництво погодилось, а після будівництва хлопець із дівчиною відправляли повідомлення одне одному з різних кінців тунелю за допомогою ліхтариків. Правда чи вигадка, судити важко. Але тисячі закоханих щороку приїжджають сюди

План екскурсії:

8:00  –  виїзд від готелю Львів

9:30 – санітарна зупинка, кава, чай

11:30  – екскурсія Тараканівським фортом

13:30  –  переїзд в Дубно та обід

14:30  – огляд замку в Дубно

15:30  – переїзд в Клевань та фотосесія в Тунелі кохання

18:30  –  повернення додому

22:00  –   прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 097 46 22 723.