Запрошуємо на екскурсію у Карпати, помилуватися гірськими краєвидами на найдовшій канатній дорозі в Україні – «Захар Беркут» та побувати на сучасній еко-фермі «МУККО». На нас чекають неймовірні гірські панорами, гарні фото, цікаві розповіді гіда, дегустація смачних сирів та цікава екскурсія на молочній фермі.

Спершу ми з туристами помандруємо на молочну ферму МУККО. Де на відвідувачів чекає цікава екскурсія виробництвом самачного сиру. Напочатку екскурсії нас поведуть до ферми з тваринками. А опісля ми зможемо поспостерігати за виробництвом самого сиру та роботою сироварів. А також дізнатись про умови для зберігання цього продукту. Накінець екскурсії нас запросять до дегустаційної зали, де спробуємо 10 видів сачних сирів, серед них – звичайна гауда, гауда з томатами, гауда з віскі, гауда з труфелями. Також на фермі є крамиця, де бажаючі зможуть придбати той продукт, який їм сподобався найбільше.

Під час екскурсії у Карпати ми піднімемось на г. Високий Верх. Це гірська вершина Сколівських Бесидів, висотою 1242 метри і є найвищою у курортному містечку Славське. А підніматись ми будемо найдовшою канатною дорогою в Україні – Захар Беркут, милуючись тутешніми місцями, природою, вдихаючи свіже повітря та подалі від міської метушні.

І вже на вершині на нас чекають квадроцикли, смаколики, бограч, наливки та гірські панорами. Одним словом, все щоб гарно відпочити, полюбуватись природою та набратись нових сил. Неподалік гори Високий Верх є джерело “Писана криниця”, яке приваблює туристів у літній період.

План екскурсії:

9:00 – виїзд від готелю Львів

10:20 – екскурсія та дегустація на молочній еко-фермі «МУККО»

14:00 – Славське

14:30 – підняття на канатній дорозі Захар Беркут

15:10 – обід та вільний час на г. Високий Верх

18:00 – повернення додому

21:00 – прибуття до Львова

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 582 25 84.