На нас чекають мальовничі краєвиди, цікава подорож міні-поїздом, живі музики, пороги річки Мізунки та багато нових вражень. Ця мандрівка прекрасна у будь яку пору року.

Карпатський трамвайчик починає курсувати із селища Вигода, вздовж мізунського маршруту та неспішно везе своїх туристів у карпатську красу. Міні-поїзд рухається вузькоколійкою, зведеною ще за часів Австро-Угорщини, яка раніше використовувалась для перевезення деревини. Ширина лінії становить лише 70 сантиметрів.

Під час подорожі туристи почують цікаву розповідь про тутешній край, поспівають разом із запальними музиками та почастують смачних чаїв і наливок. А також побачать висяче болото Ширковець, колишній реабілітаційний центр космонавтів, сріблясті пороги річки Мізунки, підвісні мости,на яких загадують бажання та прекрасні гірскі панорами.

Згодом ми завітаємо в інтерактивний музей, де можна навчитись визначати вік дерева, понюхати карпатські трави, почути спів різних птахів, побачити флору і фауну нашої місцевості. Відвідувачам запропонують переглянути інтерактивну експозицію, що детально розповідає про тутешні краї та місцеву природу, екосистему Карпат, історію виникнення Вигодської вузькоколійки. У музеї буде цікаво і дітям, і дорослим.

А на завершення відвідаємо село Гошів і католицький монастир та побачимо чудотворну ікону Божої матері. Гошівський монастир є однією з найбільших релігійних святинь Західної України. Храм збудовано на Ясній Горі. Однак, вражає своєю красою не лише сама будівля монастиря, але й двір. Саме тут можна віднайти душевний спокій, зануритись у роздуми, поговорити з Богом та щиро помолитись. Свою знаменитість Гошівський монастир отримав завдяки чудотворній іконі, яка є копією чудотворної Ікони Ченстоховської Матері Божої, однієї із найбільших святинь Польщі. І ось уже майже три століття Божа Матір у Гошеві наділяє ласкам тих, хто щиро просить про допомогу та заступництво.

План екскурсії:

8:00 –  виїзд від готелю Львів

9:30 – санітарна на ОККО (Стрий)

11:00 – подорож на Карпатському трамвайчику, курсує від с. Вигода

14:30 – обід

15:30 – екскурсія в інтерактивному музеї Центр спадщини Вигодської вузькоколійки

17:00 – відвідування Гошівської святині

18:00 – повернення додому

20:00 – прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 582 25 84