У цій мандрівці на вас чекає спражнє емоційне та духовне оновлення. Те чого так не вистачає у нашому клопіткому і буденному житті. Ми помандрумо до курортного містечка Трускавець, а також відвідамо унікальну святиню, яку вважають справжньою лічницею України.

У храмі святої Анни, що знаходиться в місті Бориславі є зібрано близько 1000 мощів та реліквій святих і блаженних Вселенської церкви. Це справжня сарбниця мощів, де здійснюються щирі прохання, лікуються недуги та зцілюється тіло і душа. Також у храмі знаходиться унікальний мощовик, який має назву Апостольський та складаться з частинок Животворящого, а також хрестів святих апостолів Петра та Андрія. А однію із найцінніших ікон у церкві є образ Божої Матрі, в який вмонтована риза Богородиці. У храмі знаходиться спеціальн книга, у якій зібрані факти зцілень, що відбулись у цьому місці.

А опісля Святої Літургії ми прямуємо до санаторію Женева у місті Трускавці. І вже тут на нас чекає емоційна та фізична розрядка. У spa центрі ми перебувамо близько 5 годин, тут діють 11 різноманітних бесейнів та 18 видів саун і лазень.

Серед цього різновиду є джакузі наповнені мінеральною водою, басейн з гідромасажними потоками, термальні басейни, спортивний басейн, басейни з водою Мертвого моря, японські, римські сауни, соляні кімнати та турецький хамам. Одним словом тут буде чим зайнятись, щоб оновити свої сили.

План подорожі:

9:00 – виїзд зі Львова

11:30 – відвідування церкви св. Анни, м. Борислав, перебування на Святій Літургі

13:00 – обід

14:00 – 5 годин релаксу в м. Трускавець: spa-центр з лазнями та саунами

21:00 – повернення до Львова

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 0974622723.