Сершу ми помандруємо до мальовничого гірського пролому, де розташувалась геологіча памятка природи – водоспад Кам’янка. Навколишні скали поділили його на дві основні частини, які спадають з масивних брил. Висота водоспаду становить сім метрів. Найбільш популярний він влітку, коли сюди з’їжджаються туристи, а бажаючі можуть і скупатись в басейні, яий утворився внизу Кам’янки.

Неподалік водоспаду, на горі розмістилось унікальне Журавлине озеро. Вода у ньому завжди холодна із вмістом сірководню. Тут неводиться риба. Однак, на берегах ростуть дуже цікаві та рідкісні рослини. За свою історією озеро обросло багатьма легендами та отримало ще одну назву – Мертве. Та більшої містичності додає темний колір води, в якій віддзеркалюються навколишні дерева.

А згодом наша мандрівка продовжиться у селі Урич, Сколівського району. Саме тут і розташувалась унікальна фортеця Тустань розташована на скелях висотою 85 метрів. А її історія розпочинається, ще в ІХ столітті, коли племена Білих Хорватів заснували оборонну цитадель. Під час мандрівки ви дізнаєтесь про середньовічну історію, про лицарське минуле, про першу митницю. Ми підніммось на Дитинець Тустані, де нас зачарують місцеві панорами та побачимо 3-d модель наскельної фортеці 12 століття.

План екскурсії:

9:00 –  виїзд

10:20 –  санітарна зупинка на ОККО (Стрий)

11:30 – огляд водоспаду Кам’янка.

12:00 – екскурсія до Журавлиного озера.

14:00 – прибуття на Тустань та обід

15:00 – екскурсія на скельному комплексі та вільний час

17:00 – відвідування музею Тустань

17:30 – повернення додому

20:00 – прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 582 25 84.