Бакота, що пролягає вздовж берегів Дністра, відноситься до території національного природного парку Подільські Товтри. Однак, як населений пункт Бакота була стерта з карти 40 років тому, під час будівництва Дністровського гідровузла.

Сьогодні це місце вважається одним з найгарніших в Україні та привертає увагу багатьох туристів. Тут можна гарно відпочити серед мальовничої природи, позасмагати на березі, покупатися у затоці, прокататися на пароплаві чи катері і зробити неймовірні фото.

Кам’янець-Подільський належить до найгарніших міст світу і є третім за кількістю пам’яток в Україні. Це старовинне місто-фортеця розташоване на перетині торгових шляхів. Кам’янець-Подільський входив до складу Київської Русі і Великого Князівства Литовського, в середні віки був великим ремісничим і торговим пунктом, а також одним з центрів вірменської діаспори на Україні. Тож свій неповторний вигляд Кам’янець- Подільський творив у різні періоди своєї історії. А до архітектурного ансамблю доклали руки митці з Італії, Нідерландів, Вірменії, Польщі, Франції, Туреччини та ін.

Саму ж історію Кам’янця-Подільського нерозривно пов’язують з його фортецею, яка оточена глибоким ровом, була справжньою неприступною твердинею. Сьогодні центральна частина фортеці, яка має назву Старий замок, віднесена до Національного історично-архітектурного заповідника Кам’янець-Подільський, що є одним із семи чудес України.

Також під час цієї мандрівки ми здійснемо незабутню прогулянку на пароплаві по Дністру.

Ви зможете насолодитися мальовничими краєвидами каньйонів, красою і величчю природи, відчути подих вітру і отримати багато яскравих вражень і позитивних емоцій.

І ще один неймовірно цікавий об’єкт, який ми відвідаємо у цій екскурсії – місто Хотин та його славетна фортеця. Ця цитадель і досі вражає туристів своїми високими 40-метровими стінами, 65-метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Також тут знімалося багато улюблених історичних фільмів. І це місце обов’язково запам’ятається й вам, якщо хоча б раз сюди помандруєте.

План екскурсії:

1-ий день

7:00 – виїзд від готелю Львів
13:30 – обід
14:00 – екскурсія + вільний час для фото на Бакоті
19:30 – поселення в готелі в Кам’янці-Подільському вільний час, нічна екскурсія містом + вечеря на ваш смак

2-ий день
8:00 – сніданок
9:00 – екскурсія Кам’янець-Подільською фортецею
11:00 – катання по Дністру на кораблику та купання
14:30 – обід
15:00 – виїзд на Хотин. А дальше в нас екскурсія у Хотинській фортеці + вільний час на фото
18:00 – виїзд на Львів
23:00-00:00 – повернення до Львова

Бронювання: тел. 096 582 25 84.

Загальна вартість: дорога+ночівля в комфортному готелі+сніданок – 1200 грн (21-22 серпня – 1300 грн). Окремо оплачуються вхідні, загальна вартість – 300 грн та харчування