Запрошуємо на екскурсію озеро Синевир + водоспад Шипіт. У цьому турі ми побачимо дві перлини українських Карпат. Озеро Синевир, яке поправу вважаться одним з найгарніших куточків Гуцульщини, знаходиться на висоті майже одна тис. метрів над рівнем моря. І утворилось приблизно десять тисяч років тому, внаслідок потужного землетрусу. Часто озеро називають “Оком Карпат”. І якщо уважно роздивитись, то невеличий острівець посередині озера нагадує зіницю ока.

Щодо офіційної назви озера, то в місцевих краях ходить цікава легенда про нещасливе кохання дочки графа по імені Синь та пастуха по імені Вир. Саме їхні дерев’яні статуї і зображені на невеликому півострівці Синевира. За легендою озеро наповнилось сльозами дівчини за її коханим. Зараз тут діє Національний парк з рідкісною флорою та фауною.

Неподалік заповідника знаходиться знаменитий водоспад Шипіт, висотою 14 метрів. Водоспад зачаровує своїми каскадами, та найбільш поноводніший він навесні, коли у горах тане сніг.

Водоспад оповитий легендами та переказами, які ви почуєте від наших гідів. Неполік водоспаду розмістились сувенірні крамнці, де можна щось придбати на загадку, або ж поласувати смачним шашликом та різноманітними напоями.

Програма туру:

7:00 – виїзд
09:30 – санітарна зупинка, кава, чай, перекус
11:00 – прибуття на водоспад Шипіт: огляд водоспаду, сувеніри, час на фото
12:30 – обід
13:30 – синевирський перевал, можливість зробити гарні форо
14:00 – прибуття на о.Синевир. Прогулянка біля озера, вільний час, фото, сувеніри 17:00 – повернення на Львів
22:00 – прибуття до Львова.
Збір: біля готелю Львів
Бронювання: тел. 097 46 22 723.