fbpx

Ця мандрівка, яка не залишить байдужим нікого. На вас чекають міста, що зберегли дух середньовіччя. Фортеці, які вражають своєю могутністю та красою. І, звичайно, мальовничі пейзажі неймовірної Бакоти

Бакота, що пролягає вздовж берегів Дністра, відноситься до території національного природного парку Подільські Товтри. Однак, як населений пункт Бакота була стерта з карти 40 років тому, під час будівництва Дністровського гідровузла.

Сьогодні це місце вважається одним з найгарніших в Україні та привертає увагу багатьох туристів. Тут можна гарно відпочити серед мальовничої природи, позасмагати на березі, покупатися у затоці, прокататися на пароплаві чи катері і зробити неймовірні фото.

Кам’янець-Подільський належить до найгарніших міст світу і є третім за кількістю пам’яток в Україні. Це старовинне місто-фортеця розташоване на перетині торгових шляхів. Кам’янець-Подільський входив до складу Київської Русі і Великого Князівства Литовського, в середні віки був великим ремісничим і торговим пунктом, а також одним з центрів вірменської діаспори на Україні. Тож свій неповторний вигляд Кам’янець- Подільський творив у різні періоди своєї історії. А до архітектурного ансамблю доклали руки митці з Італії, Нідерландів, Вірменії, Польщі, Франції, Туреччини та ін.

Саму ж історію Кам’янця-Подільського нерозривно пов’язують з його фортецею, яка оточена глибоким ровом, була справжньою неприступною твердинею. Сьогодні центральна частина фортеці, яка має назву Старий замок, віднесена до Національного історично-архітектурного заповідника Кам’янець-Подільський, що є одним із семи чудес України.

Також під час цієї мандрівки ми здійснемо незабутню прогулянку на пароплаві по Дністру.

Ви зможете насолодитися мальовничими краєвидами каньйонів, красою і величчю природи, відчути подих вітру і отримати багато яскравих вражень і позитивних емоцій.