Щорічно на Закарпатті зацвітає унікальна Долина нарцисів, вкриваючи місцевість дивовижним, блосніжним килимом. Розташувалась ці чарівні квіти в біосферному заповіднику між річками Тиса та Хустець. Саме цвітіння припає на кінець квітня, середину травня. Тож щороку ми запрошуємо наших туристів на екскурсію зі Львова у Долину нарцисів, неподалік Хуста. Тендітні, білосніжні квіти насправді є дикими і занесені до Червоної книги, а сама долина утворилась ще за часів Льодовикового періоду

Окрім, найбільшої в Європі Долини нарцисів ми завітаємо до найбільшої в Україні буйволиної ферми Райський куточок. У цьому місці природу можна відчути душею. Але тут ви побачите, не лише буйволів, а й оленів, африканських страусів, павичів, декоративних качок угрі, свійських курей, фазанів — золотистих, румунських і мисливських, куропаток, конів та косуль.

Знайомство з фермою проводить професійний та досвідчений екскурсовод, а сама екскурсія проходить цікаво та пізнавально

Ще одним цікавим об’єктом нашої екскурсії є ферма плямистих оленів, які були завезені сюди в 1987 році. Сьогодні ця ферма налічує близько 100 оленів, що живуть на пасовищі. Колись тут з оленячих рогів виготовляли ліки, але зараз цих тварин розводять виключно у туристичних цілях. Самці легко йдуть на контакт і не відмовляються, від ласощів та пригощань туристів.

Будучи в Хусті, ми не оминемо фабрику фертових капелюхів, яка є відомою на усю Європу. А головний секрет підприємства полягає саме у фетровому головному уборі, який виготовляється з віт­чизняної сировини за унікальною технологією зі 100 % кролячого пуху. На фабриці можна буде приміряти та за бажанням придбати капелюхи на різний смак.

І, звичайно, під час екскусії до Долини нарцисів та Хуста, ми завітаємо у спражній центр лозоплетіння – село Іза, де можна придбати не тільки плетені сувеніри, а й замовити цілі комплекти меблів з лози.

Іза, ще здавна відоме своєю майстерністю та ремісниками. Адже головним заняттям мешканців є лозоплетіння, традиції якого передаються з покоління в покоління.