Запрошуємо ваших діток на один з найцікавіших майстер-класів по випіканню хліба. У міні-пекарні Еко Татко малюки незабутньо проведуть час, дізнаються більше про борошно та тісто, відкриють для себе секрети і традиції випікання та будуть викликати справжній Дух Хліба. І весь цей процес проходить в ігровій формі. Діток ділять на команди та проводять вікторини із запитаннями та конкурсами

Опісля нелегкої та цікавої праці на хлопців і дівчат чекатиме смачний обід. Вони спробують козацький куліш, печену картоплю з салом, чай із запашних трав. А поки хліб буде пектись, дітлахи та дорослі співатимуть пісні у караоке, влаштують невеличку дискотеку з танцями, матимуть змогу пограти у футбол та активно провести час.

Також під час екскурсії школярі побувають на справжній митниці, що розміщена на кордоні України з Польщою. І на власні очі побачать, як працює наша прикордонна служба.

Вкінці майстер-класу всі учасники отримають іменні сертифікати, які засвідчують їхнє вміння у випічці хліба. А власноспечений буханець заберуть додому.