Під час екскурсії у Карпати ми піднімемось канатною дорогою на г. Високий Верх. Це гірська вершина Сколівських Бесидів, висотою 1242 метри і є найвищою у курортному містечку Славське. А підніматись ми будемо найдовшою канатною дорогою в Україні – Захар Беркут, милуючись тутешніми місцями, природою, вдихаючи свіже повітря та подалі від міської метушні.

І вже на вершині на нас чекають квадроцикли, смаколики, бограч, наливки та гірські панорами. Одним словом, все щоб гарно відпочити, полюбуватись природою та набратись нових сил. Неподалік гори Високий Верх є джерело “Писана криниця”, яке приваблює туристів у літній період.

А після гірських краєвидів ми помандрумо на молочну ферму Дві Катерину, почуємо історії про привидів, посмакуємо смачним сиром та вином. Ферма розміщена у знаметиному селі Тухля, довкола приміщень є великий двір із виходом на річку. Саме тут і випасаються кізочки. На фермі панує невимушена атмосфера, тваринок можна гладити, обнімати, годувати і навіть доїти. Також тут є дві господині – дві Катерини. Жінки об’єднали свої зусилля та незважаючи на будь-які труднощі, займаються улюбленою справою і завжди раді гостям

План екскурсії:

9:00 – виїзд від готелю Львів

10:20 – санітарна зупинка на ОККО (Стрий)

12:00 – підняття на канатній дорозі Захар Беркут

12:35 – обід та вільний час на г. Високий Верх

15:20 – спуск на канатній дорозі і вільний час у Славську

16:30 – екскурсія та дегустація на молочній фермі Дві Катерини

18:30 – повернення додому 21:00 – прибуття до Львова

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 582 25 84.