Запрошуємо на файну осінню мандрівку озеро Синевир + водоспад Шипіт та карпатські ведмедики. Буде дуже гарно, цікаво та позитивно. У цьому турі ми побачимо дві перлини українських Карпат.

Озеро Синевир, яке поправу вважаться одним з найгарніших куточків Гуцульщини, знаходиться на висоті майже одна тис. метрів над рівнем моря. І утворилось приблизно десять тисяч років тому, внаслідок потужного землетрусу. Часто озеро називають “Оком Карпат”. І якщо уважно роздивитись, то невеличий острівець посередині озера нагадує зіницю ока.

Щодо офіційної назви озера, то в місцевих краях ходить цікава легенда про нещасливе кохання дочки графа по імені Синь та пастуха по імені Вир. Саме їхні дерев’яні статуї і зображені на невеликому півострівці Синевира. За легендою озеро наповнилось сльозами дівчини за її коханим. Зараз тут діє Національний парк з рідкісною флорою та фауною.

Неподалік заповідника знаходиться знаменитий водоспад Шипіт, висотою 14 метрів. Водоспад зачаровує своїми каскадами, та найбільш поноводніший він навесні, коли у горах тане сніг.

Водоспад оповитий легендами та переказами, які ви почуєте від наших гідів. Неполік водоспаду розмістились сувенірні крамнці, де можна щось придбати на загадку, або ж поласувати смачним шашликом та різноманітними напоями.

Також під час екскурсії ми відвідаємо реабілітаційний центр бурого ведмедя, який розміщений на площі 12 га. Тут знайшли свій прихисток тваринки, які зазнали жорстокого походження в неволі.

Реабілітаційний центр не тільки створений з метою захисту тварин, а й для їх природної популяції. Оскільки територія заповідника близька до природнього середовища ведмедів.

План екскурсії:

7:00 – виїзд

09:30 – санітарна зупинка, кава, чай, перекус

11:00 –  прибуття на водоспад Шипіт: огляд водоспаду, сувеніри, час на фото

12:30 –  обід

13:30 –  синевирський перевал, можливість зробити гарні форо, потім прямуємо в реабілітаційний центр бурого ведмедя

15:30 –  прибуття на о.Синевир. Прогулянка біля озера, вільний час, фото, сувеніри

19:00 –  повернення додому. Зупиняємось біля Келечинського джерела. По дорозі передбачена санітарна зупинка на каву, чай, перекус

23:30 –  прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 097 46 22 723.

Загальна вартість: 600 грн + обід