Пропонуємо організувати для учнів цікаву екскурсію територією міжнародного аеропорту Львів. Це чудова пригода для допитливих дітлахів, які цікавляться літаками та мріють про польоти у небі. Аеропорт Львів є найбільшим в нашому регіоні. У 2012 році був відкритий сучасний аеровокзальний комплекс, який відповідає сучасним технологіям та забезпечує комфортне обслуговування. Сьогодні тут є все необхідне: камери схову, банкомати й термінали, кафе та магазини.

Під час екскурсії школярі познайомляться поближче з зоною вільного доступу на першому поверсі Терміналу А. Зможуть послухати цікаві факти з історії аеропорту та пройти контроль на безпеку у зоні вильоту внутрішніх рейсів. А ще їх запросять до бізнес-залу для пасажирів внутрішніх рейсів. Вони також оглянуть перон з автобуса і побачать, як отримують багаж пасажири після прильоту.

Відвідавши екскурсію учні дізнаються багато цікаво про функціонування львівського летовища та роботу його працівників. І найцікавіше, вони дізнаються про весь процес підготовки літака до польоту та сам зліт. Та побачать літак-акулу, котрий був задіяний у зйомках голлівудського фільму і оформлювався спеціально для бойовика Нестримні-3. Шкільна екскурсія насичена та цікава, тому після неї багато дітей мріють стати пілотами і підкорити небо.