Під час цієї екскурсії ми будемо не тільки милуватися фіолевою феєрією лаванд, а й дізнаємось багато цікавого з нашої історії, відвідаємо два замки та покатаємось на кораблику по Тернопільському ставу.

Спершу на нас чекає прогулянка на кораблику по тернопільському ставу, який уже багато десятиліть є гордістю та окрасою міста. А також візитівкою цього файного міста. Цікаво, що цій водоймі вже більше 400 років.

Став практично є ровесником самого Тернополя. Адже менш ніж за 10 років після заснування Тернополя, по завершенню будівництва замку перед власником тернопільських земель Яном Амором Тарновським постало питання про його надійний захист. Саме тоді і з’являється проєкт створення штучного озера для охорони замку та перегородження сухопутних підступів.

Також у цій мандрівці ми завітаємо до розкішного Вишнівецького палацу, над створенням якого працювали французькі архітектори. Раніше стіни палацу були вкриті китайськими шовками, бісером і оздоблені золотом. Перший і частина другого поверху були викладені мозаїчною плиткою з унікальним малюнком, який складали 45 тисяч частинок. Та за свою історію палац неодноразово був пошкоджений через ворожі напади та потребував вагомого відновлення. Тому певні унікальні елементи архітектури втратились назавжди, однак він і досі вражає своєю розкішністю. Вхід у замок проходить через античну арку, де туристи загадують бажання. Сам шедевр має безліч зал, хоч і більшість їх зараз на реконструкції, інші служать виставковими залами для екскпозицій. Одна із зал є дуже цікавою і має назву – банкетна або Дзеркальна. Її довжина сягає аж 80 метрів. Та найцікавішим є те, що вона була точною копією Версальської Дзеркальної зали.

І перлинка нашого туру – лавандове поле у Зарубинцях, яке щороку тішить туристів, фотографів та моделей. Лавандовий місяць почнається з другої половини червня і триває до середини липня. 20 сотих поля, де росте лаванда перетворюються у фіолетову феєрію з різноманітними фотозонами та фудкортами для відпочинку. Та тут можна не тільки зробити чудові фотографії, а й гарно відпочити та розслабитись, вдихаючи аромат лаванди. Ще здавна цій квітці надавали особливе значення через її цілющі властивость. Також люди вірили, що ця квітка може зберігати молодість і красу. Назва рослини походить від латинського «Lava», що означає мити. Хоча ще в Пісні Соломона вона згадується як інгредієнт для священної мазі. А от стародавні греки вважали, що лавандові духи мають приворотну дією.

План екскурсії:

8:00 –  виїзд

9:30 –  санітарна зупинка

11:00 – катання на кораблику по Тернопільському ставу.

12:00 – екскурсія містом Тернопіль

13:30 – обід

14:30 – екскурсія у Вишнівецькому палаці

16:00 – відвідування і фотосесія на лавандовому полі

18:30 – повернення до Львова

21:30 – прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 582 25 84.