Ця мандрівка не залишить байдужим нікого. На вас чекають міста, що зберегли дух середньовіччя, фортеці, які вражають своєю могутністю та красою, екскурсія Чернівецьким університетом, одним із семи чудес України і смачні подільські вина

Кам’янець-Подільський належить до найгарніших міст світу і є третім за кількістю пам’яток в Україні. Це старовинне місто-фортеця розташоване на перетині торгових шляхів. Кам’янець-Подільський входив до складу Київської Русі і Великого Князівства Литовського, в середні віки був великим ремісничим і торговим пунктом, а також одним з центрів вірменської діаспори на Україні. Тож свій неповторний вигляд Кам’янець- Подільський творив у різні періоди своєї історії. А до архітектурного ансамблю доклали руки митці з Італії, Нідерландів, Вірменії, Польщі, Франції, Туреччини та ін.

Саму ж історію Кам’янця-Подільського нерозривно пов’язують з його фортецею, яка оточена глибоким ровом, була справжньою неприступною твердинею. Сьогодні центральна частина фортеці, яка має назву Старий замок, віднесена до Національного історично-архітектурного заповідника Кам’янець-Подільський, що є одним із семи чудес України.

А щоб трішки розслабитись, ми завітаємо на приватну виноробню сім’ї Онищуків. Де спробуємо 7 видів різноманітного вина та смачні сирні смаколики. І звичайно дізнаємось більше про процес виноробства. виноградні плантації та саме вино.

І ще один неймовірно цікавий об’єкт, який ми відвідаємо у цій екскурсії – місто Хотин та його славетна фортеця. Ця цитадель і досі вражає туристів своїми високими 40-метровими стінами, 65-метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Також тут знімалося багато улюблених історичних фільмів. І це місце обов’язково запам’ятається й вам, якщо хоча б раз сюди помандруєте.

Під час екскурсії ми завітаємо у місто, яке називають українським парижем та побачимо одне із семи чудес України – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, який вважається чи не головною туристичною родзинкою буковинського міста Чернівці, причому у будь-яку пору року. Особливо туристів приваблює центральний корпус університету, де раніше розміщувалася резиденція митрополитів Буковини і Далмації. Також ми прогуляємось Чернівцями та побачимо одне з наймальовничіших міст України. Воно притягує тією дивовижною цілісністю, тією єдністю, яка притаманна містам, що сформувалися у недалекому минулому. Місто надзвичайно гарне. Його планування за значних перепадів у рельєфі місцевості створює розмаїття пейзажів, які розкриваються у своїй безперервній мінливості і неповторності.

План екскурсії:

1-ий день
8:00 – виїзд від готелю Львів
11:00 – санітарна зупинка та можливість перекусити
13:00 – екскурсія в Хотинській фортеці
15:00 – обід в Кам’янці-Подільському
16:00 – поселення в готель
17:30 – винна дегустація на приватній виноробні з цікавими розповідями та смаколиками.
20:00 – вечірня екскурсія Кам’янцем-Подільським + вільний час та вечеря на ваш смак
2-ий день
9:00 – сніданок
10:00 – екскурсія у Кам’янець-Подільській фортеці
12:00 – переїзд у Чернівці та обід
15:00 – екскурсія у Чернівецькому університеті та містом Чернівці
18:00 – виїзд на Львів
22:00-23:00 – повернення до Львова