fbpx

Запрошуємо у ще один цікавий лавандовий тур. Цього разу пропонуємо вам завітати до Казкових полів, де ростуту 40 видів квітучих рослин, зокрема, лаванда. Ця локація вже стала популярною серед туристів. Адже ж краса квітів милує око, дарує радість та позитивно впливає на весь наш організм. Також в цьому турі ми помандруємо до Свіржського замку, почуємо його історію та легенди. А ще побуваємо в Унівській лаврі, яка дарує своїм відвідувачам спокій та умиротворення.

Свірзький замок розташований на пагорбі з назвою Белз в оточенні ставків і боліт привертає увагу багатьох туристів. Колись цей замок мав важливе стратегічне значення на шляху зі Львова до небезпечного південного сходу. Спершу замок був одноповерховим та мав дві оборонні вежі. Згодом твердиню розширили та розбудували в двох рівнях. Верхній поверх слугував парадним, а нижній – господарським. В центрі східної стіни розташувалась в’їзна вежа з дерев’яним мостом. Цікавою особливістю замку є барельєф із зображенням грифону, що розміщенийна південно-східній вежі.

Унівська лавра вважається чудотворним джерелом спокою та умиротворення. Історія цієї святині є давньою та тривалою. А кам’яні стіни, які ми можемо бачити сьогодні, були відбудовані в ХVІ ст після зруйнування храму татарами. За давньою легендою, яка пов’язана з ічсторією святині, один хворий шляхтич побачив у сні Божу Матір. Марія розповіла, що для зцілення йому необхідно обмити ноги в чудодійному джерелі. Шукаючи джерело, чоловік натрапив на попелище, де йшло дивне сяйво. Він побачив образ Божої Матері з Дитятком Ісусом, що явився над згарищем. Зцілений водою з джерела та молитвою перед явленою іконою та в подяку Пресвятій Богородиці шляхтч збудував новий монастир, який зберігся до наших днів. Та найбільшого розквіту монастир зазнав за діяльності роду Шептицьких. Святиню розбудували й прикрасили. Колись тут діяла відома в василіянська друкарня. Сьогодні тут також зберігається ціла колекція старовинних дерев’яних розп’ять, антимінсів, унікальних стародруків, можна побачити особисті речі блаженного Климентія та Андрея Шептицьких

Поблизу Львова у селі Стрілки розташувався парк квітучих рослин Казкові Поля. Тут можна побачити гортензії, спіреї, гібіскуси, вейгел, а також лавандове поле. Наші туристи зможуть відпочити, насолодитися красою квітів, зробити чудові фото серед лавандових полів. Адже цей парк створений для затишного та натхненного відпочинку.