Коні – неймовірні істоти, які несуть в собі позитивну енергетику та готові ділитися нею з оточуючими. Спілкування з цими тваринками є дуже корисним для дітей та для дорослих. І ми запрошуємо школярів відвідати цікаву та позитивну ексурсію на конюшні Темпо у Львові. Тут добре знають, як організувати активний відпочинок для малечі.

Екскурсію проводять кваліфіковані тренери з верхової їзди. Вони познайомлять школярів із породами коней та видами їзди. Розкажуть про види сідла та про катання без нього. Також школярі дізнаються про умови утримання, розведення та харчування цих тварин.

Нам розкажуть про правила поведінки на конюшні і діти матимуть можливість, але з допомогою інструктора, почистити та осідлати коня. Ці чотириногі друзі дуже полюбляють ласощі. Тож нам дозволять їх пригостити смаколиками, а натомість отримати подяку уклоном, або ніжою. Коні легко піддаються дресеруванню, це ми теж зможмо побачити під час шкільної екскурсії на конюшню.

У клубі Темпо, можна не лише більше дізнатись про конів, а й покататись верхи з підстраховкою кваліфікованого інструктора. Під час катання діти наповнюються позитивною енергетикою та розслабляються. Також тут можна замовити ефектну фотосесію у будь-яку пору року зі звичайними чи трюковими кіньми. Однак варто пам’ятати, що ці тваринки дуже відчувають людей. Тому відвідувати дану екскурсію потрібно у гарному настрої та з усмішкою.