Пропонуємо діткам та їхнім батькам цікаву шкільну екскурсію до фермерського господарства Шеврет. Ця козина ферма знаходиться в екологічно чистій місцевості, далеко від виробничих підпримств, а семе у селі Дмитровичі, на околицях Судової Вишні. Власниками ферми є подружжя Віллемів і її унікальність полягає у процедурі виготовлення сиру. А тут вона проходить за спеціальною французькою технологією, яка передалась бельгійцю Бернару Віллему у спадок від дудуся та батька.

Під час екскурсії школярі дізнаються більше про життя кізочок на фермі, про умови їхнього розведення та необхідний догляд. А щоб познайомитись з тваринками ближче, дітки зможуть їх погладити та трішки з ними побавитись. На господарстві знаходиться близько 800 кіз, а також віслюки, коні, цапи, бики, качки, кури. Пізсля ознайомлення з територію та її мешканцями школярів поведуть у цех, де виготовляється головний продукт ферми. Саме тут діти дізнаються про основні характеристики козячого сиру, з чого він виробляться, яких буває сортів та що впливає на його смак.

А завершиться екскурсія смачною і щедрую дегустацією. Відвідувачі зможуть спробувати п’ятнадцять видів сирів, козине молоко та смачні десерти зроблені з нього. Батькам до дегустації запропонують вино, яким буде смачно запивати сир. Також усі бажаючі зможуть купити смачну продуцію ферми Шеврет за гуртовими цінами. Тож запрошумо відвідати цю цікаву і незвичну козину ферму разом з нами.