fbpx

2 Липня, 2022 600 грн.

Kвітковий тур: Лавандова гора + Ужгород. Запрошуємо побачити одну з наймальовничіших квіткових локацій – Лавандову гору у Перечині. Тисячі туристів щороку відвідують це чарівне місце. Тільки уявіть, навколо цвітуче поле лаванди у 8 гектарів, що п’янить своїм ароматом та тішить око різномаїттям фіолетових відтінків. Це місце ідеально підходить для відпочинку, єднання з природою та яскравих фотосесій. А ще побуваємо на цікавій пішохідній екскурсії Ужгородом. Бронювання за тел. 096 582 25 84.

3 Липня, 2022

Лавандові поля, Збараж, Тернопіль + катання на кораблику. Під час цієї екскурсії ми будемо не тільки милуватися фіолевою феєрією лаванд, а й дізнаємось багато цікавого з нашої історії, відвідаємо замок Збараж та покатаємось на кораблику по Тернопільському ставу.Перлинка цього туру – лавандове поле у Зарубинцях, яке щороку тішить туристів, фотографів та моделей. 20 сотих поля, де росте лаванда перетворюються у фіолетову феєрію з різноманітними фотозонами та фудкортами для відпочинку. Під час цієї екскурсії ми будемо не тільки милуватися фіолевою красою лаванди, а й дізнаємось багато цікавого з нашої історії, відвідаємо Збаразький замок та покатаємось на кораблику по Тернопільському ставу. Бронювання за тел. 096 582 25 84.

3 Липня, 2022

Казкові поля + лаванда, Свірж та Унів. Запрошуємо у ще один цікавий лавандовий тур. Цього разу пропонуємо вам завітати до Казкових полів, де ростуту 40 видів квітучих рослин, зокрема, лаванда. Ця локація вже стала популярною серед туристів. Адже ж краса квітів милує око, дарує радість та позитивно впливає на весь наш організм. Також в цьому турі ми помандруємо до Свіржського замку, почуємо його історію та легенди. А ще побуваємо в Унівській лаврі, яка дарує своїм відвідувачам спокій та умиротворення. Бронювання за тел. 097 46 22 723.