Запрошуємо школярів поринути у світ авіації. Під час цієї екскурсії ми відвідаємо ремонтний завод ЛДАРЗ, що на сьогодні являться одним з найпотужніших підприємств Укроборонпрому. І уже більше ніж 50 років діяльність заводу пов’язана з відомими у всьому світі літаками-винищувачами МіГ та ремонтом авіаційної техніки військового призначення

Спершу ми попрямуємо до музею авіації, який знаходиться на території заводу. Тут дізнаємось про історію підпримства з часів Польщі та до сьогодні. У музеї знаходиться велика кількість стендових конструкцій літаків, а у фотографіях відтворена історія авіаремонтного заводу та аеродрому на Скнилові. Також у музеї можна побачити нагороди підпримства.

Під час шкільної екскурсії діти дізнаються про професії та основні нарямки авіації і побачать справжній МіГ – 29. А також зможуть заглянути в кабіну пілота, де знаходяться прилади для навігації та зробити фото біля справжнього літака-винищувача. І на власні очі з диспетчерської вишки побачити зліт та посадку літака.