Запрошуємо на яскравий фестиваль Маланок в Чернівцях – це унікальне дійство, на якому представлена українська, бессарабська, гуцульська, молдавська, румунська маланка. На вас чекають дивовижні, вражаючі конструкції, театралізовані виступи, запальні танці та колоритна музика, а ще смачні страви, солодощі, сувеніри…

Під час карнавальної ходи вуличками Чернівців, в якій беруть участь понад 30 колективів з України та Румунії, туристи можуть побачити неймовірне дійство та відчути всю колоритність і винахідливість учасників Фестивалю. Впродовж міжфестивального періоду колективи ретельно готуються до Фестивалю Маланок , щоб вразити не лише глядачів, а й бути гідно оціненими членами журі.

Переможців обирають за результатами голосування глядачів на офіційному сайті Маланка Фест. Зазвичай онлайн голосування розпочинається об 11 годині та закінчується о 19 годині того ж дня.

А після фестивалю Маланки ми завітаємо до вечірнього Івано-Франківська та побуваємо на цікавій екскурсії. Святкові вогні та тепла атмосфера подарують нам відчуття різдвяного свята та залишать радісні спогади від мандрівки.


План екскурсії
7:00 – виїзд від готелю Львів
9:00 – санітарна зупинка
12:00 – відкриття фестивалю у Чернівцях та початок ходи маланкарів
13:00 – 16:00 – вільний час на фестивалі, спостерігаємо за святковою ходою, виступами учасників, конкурсами.
19:00 – вечірня прогулянка-екскурсія Івано-Франківськом
23:00 – повернення до Львова
Вартість: 600 грн + обід
Бронювання за тел. 096 58 22 584