Спершу ми з туристами помандруємо на молочну ферму МУККО. Де на відвідувачів чекає цікава екскурсія виробництвом самачного сиру. Напочатку екскурсії нас поведуть до кізочок, цікво розкажуть про їх різновидність, утримання, хачування. Тварин можна гладити, робити фото, але не можна годувати. Оскільки корм впливає на смак молока та його якість, якою і відзначаться ця молочна ферма. Також відвідувачів запросять до доїльної кімнати, вона є повністю автоматизованою і відповідає закордонним стандартам.

А опісля ми зможемо поспостерігати за виробництвом самого сиру та роботою сироварів. А також дізнатись про умови для зберігання цього продукту. Накінець екскурсії нас запросять до дегустаційної зали, де спробуємо 10 видів сачних сирів, серед них – звичайна гауда, гауда з томатами, гауда з віскі, гауда з труфелями. Також на фермі є крамиця, де бажаючі зможуть придбати той продукт, який їм сподобався найбільше.

А згодом наша мандрівка продовжиться у селі Урич, Сколівського району. Саме тут і розташувалась унікальна фортеця Тустань розташована на скелях висотою 85 метрів. А її історія розпочинається, ще в ІХ столітті, коли племена Білих Хорватів заснували оборонну цитадель. Під час мандрівки ви дізнаєтесь про середньовічну історію, про лицарське минуле, про першу митницю. Ми піднімемось на Дитинець Тустані, де нас зачарують місцеві панорами та побачимо 3-d модель наскельної фортеці 12 століття.

План екскурсії:

9:00 – виїзд

11:00 – екскурсія і дегустація на молочній фермі Мукко

14:10 – прибуття на Урич та обід

15:00 – екскурсія на скельному комплексі + вільний час

17:00 – відвідування музею Тустань

18:30 – повернення додому

20:00 – прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 582 25 84.