Весною на Закарпаття з’їжджаються тисячі туристів, щоб побачити райські куточки, де зацвітають сакури. Саме тут знаходиться найбільша в Європі Алея сакур. Існує легенда, начебто ці дерева були викрадені у японців, які прямували до імператора Австрії. Згідно офіційної версії, сакури почали висаджувати на Закарпатті в 20-х-30-х роках минулого століття. Коли тодішня чеська влада розвивали мікрорайон Галагов, центр Ужгорода. Цвітіння сакури триває 2-3 тижні і починається зі середини квітня. Найперше японська вишня зацвітає в Хусті. Згодом в Ужгороді та Мукачево, а на початку травня цвітіння можна побачити в Перечині та Лумшорах. Ми теж підготували для вас невиснажливий, але дуже цікавий одноденний тур: Ужгородські сакури

Під час екскурсії у Закарпаття ми побачимо один з найгарніших замів України – мисливський палац графів Шенборнів, на території якого теж цвітуть сакури. Це архітектурний шедевр має унікальну конструкцію за астрономічнім принципом. Кожний елемент споруди виконує не тільки практичну функцію, а й має своє символічне значення. Наприклад, у палаці налічується 365 вікон — стільки днів у році. Одне віконце замуроване, в разі високосного року. Що стосуться димоходів, то в замку їх налічуться 52, у відповідності з тижнями року. Входів у булівлю – 12, як місяців, а на кутах Берегвару розмістились 4 вежі – 4 пори року.

Також ми завітаємо в одне дуже цікаве місце “Деца у нотаря”. У цій корчмі-музеї можна зробити креативні фото, дізнатися про закарпатську кухню й традиції, а також купити цікаві фірмові сувеніри. Це цілий етнографічний комплекс, у якому усмішку викликає майже кожна дрібниця – вивіски, плакати, оригінальна сувенірна продукція та навіть меню.

А ще побуваємо на цікавій пішохідній екскурсії Ужгородом. Побачимо знамениті мініатюри міста, його архітектуру, прогуляємось набережною, завітаємо в Ужгородський замок та почуємо захопливі розповіді гіда. В цей час місто буде у розпалі цвітіння сакур, тож ви вдосталь намилуєтесь цією красою та зробите файні фото на пам’ять.

План екскурсії:

7:00 – виїзд

09:30 – санітарна зупинка, кава, чай, перекус

11:00 –  екскурсія в палаці Шенборна

13:00 –  обід

14:00 – екскурсія Ужгородом

15:00 –  фото біля сакур + вільний час

17:30 –  повернення додому. По дорозі передбачена санітарна зупинка на каву, чай, перекус

21:30 –22:00 –  прибуття до Львова.

Вартість туру: 600 грн + вхідні квиточки