fbpx

У цьому турі на вас чекає справжня перезагрузка та 2 дні насолоди: соляні, термальні та мінеральні басейни, джакузі, гірські краєвиди, карпатські водоспади, канатна дорога, географічний центр Європи.

В програмі туру:

Солотвино: соляні та прісні басейни

Велятино: термальні та мінеральні басейни, джакузі

Яремче: водоспади Пробій та Труфанецький

Географічний центр Європи + великий гуцульський сувенірний ринок

Міжгір’я: канатна дорога до гори Маковиця.

У цьому турі ми відвідаємо два відомі лікувальні курорти. Першого дня ми будемо відпочивати у Солотвино. Всім відома солотвинська ропа допомагає від алергічних та нервових захворювань. Позитивно впливає на опорно-руховий апарат, є надзвичайно корисною для шкіри, а також покращує її тонус та колір. Тож відпочинок у цьому курорті буде надзвичайно корисним.

Другого дня ми будемо насолоджуватись відпочинком у Теплих водах Велятино. На базі комплексу функціонує 3 термальні, 2 мінеральні, 5 прісних басейнів, джакузі, водяна гірка. А свіже карпатське повітря, гарні пейзажі та звуки природи навколо гарантовано налаштують вас на релакс та задоволення.

Коли: 6-7 серпня Вартість туру 1 300 грн ( дорога, ночівля, басейни Солотвино). Окремо оплачуйються 4 години у Теплих водах Велятино – 400 грн, канатна дорога – 100 грн та харчування