Печера Оптимістична занесена до книги рекордів Гіннеса. І є найбільшою у світі гіпсовою печерою та другою по довжині. Ця геологічна пам’ятка знаходиться у Тернопільській області, неподалік села Королівка, на території природного парку Дністровський каньйон.

Загальна довжина лабіринтів становить 260 км. Однак, до кінця Оптимістична і досі залишається нерозвіданою. Відомо, що вона має декілька невелих підземних озер. І одне з них, озеро Балатон, ми побачимо під час екскурсії. Хоч за останні роки рівень води у печері значно впав, це природне явище все ж заслуговує уваги, а його кристалічно чисту воду можна буде спробувати на смак.

Оптимістична печера – особливе місце, а сам похід буде дуже цікавим. По дорозі ви побачите виставку глиняних скульптур, завітаєте в перший підземний табір спелеологів та побачите унікальну колекцію вторинних кристалічних утворень. А під час мандрівки ми почуємо цікаві історої про відкриття залів печери та її особливості.

Екскурсія в печері триває 4 години. Нас супроводжують досвідчнні спелеологи. Похід є середньої складності та не потребує особливої фізичної підготовки. Все спорядження для екскурсії можна взяти на прокат.

Тривалість: з 7:00 по 22:00

Збір: біля готелю Львів

Вартість: дорога + супровід гіда та екскурсія в печері – 700 грн. Додатково можна орендувати спорядження (повна екіпіровка – 200 грн).

Бронювання за тел. 096 58 22 584