fbpx

Гора Пікуй є найвищою вершиною Львівської області. Це буде особливий похід як для новачків, так і для туристів з досвідом. Під час сходження на найвищу вершину Львівщини, на вас чекають чудові гірські пейзажі, незаймана природа, неймовірні відчуття та нові враження. Пікуй розташований на межі Львівської та Закарпатської областей у селі Верхнє Гусне Турківського району. Починати сходження на вершину найкраще з села Біласовиця. Село прилягає з заходу до міжнародної автотраси Київ–Чоп.

Поверхня Пікуя має конусоподібну асиметричну форму. Схили густо вкриті ялівцем та буковим лісом. На самій вершині встановлена залізобетонна стела висотою 5 метрів. Кам’яний стовп-обеліск, споруджений на честь першого президента Чехословаччини Томаша Масарика. Обеліск встановили у 1935 році жителі села Верхнє Гусне, яке до війни разом із Закарпаттям входило до складу Чехословаччини.

Висота гори сягає 1408 метрів. Протяжність маршруту 10 км. Цей похід невисокої категорії складності. Під час походу кожен несе власний рюкзак з особистим спорядженням, а також частину спільних продуктів харчування. Сам похід проходить з інструкторм. Протяжність маршруту близько 5 км в одну сторону. Сходження невисокої категорії складності легкий і плавний, більше як прогулянка. На горі у нас передбачено вільний час для фото та перекусу.