Запрошуємо вас трішки відпочити та набратись приємних вражень, емоцій. У цьому турі ми поєднали релакс на Закарпатті із ніжним цвітінням сакур. Адже весною на Закарпаття з’їжджаються тисячі туристів, щоб побачити райські куточки, де зацвітають сакури.. Саме тут знаходиться найбільша в Європі Алея сакур. Існує легенда, начебто ці дерева були викрадені у японців, які прямували до імператора Австрії. Згідно офіційної версії, сакури почали висаджувати на Закарпатті в 20-х-30-х роках минулого століття. Коли тодішня чеська влада розвивали мікрорайон Галагов, центр Ужгорода. Цвітіння сакури триває 2-3 тижні і починається зі середини квітня.

Також у цьому турі ми будемо 5 годин релаксувати, аж у термальному комплексі Закарпаття Жайворонок, що ідеально підходить для відпочинку в будь-який період року. Температура води в термальних басейнах становить від +25 до +40. До послуг відвідувачів: басейн з прісною водою, сидячий термальний басейн, термальний басейн критий, термальний басейн пілінг рибками Garra Rufa, лазня, винний погріб, пивний бар, соляна кімната. Територія навколо басейнів облаштована для відпочинку, також тут є кафе з терасою.

Закарпаття відоме своїми виноградниками. Тож під час термального тури, ми обов’язково завітаємо у винний погріб, де побуваємо на дегустації напоїв з відмінною витримкою. Нам запропонують широкий вибір напої, виготовлених за унікальними методиками. А сам дегустаційний зал оформлений в цікавому етнічному стилі, що підштовхує поринути в далеке минуле.

Також ми завітаємо в одне дуже цікаве місце “Деца у нотаря”. У цій корчмі-музеї можна зробити креативні фото, дізнатися про закарпатську кухню й традиції, а також купити цікаві фірмові сувеніри. Це цілий етнографічний комплекс, у якому усмішку викликає майже кожна дрібниця – вивіски, плакати, оригінальна сувенірна продукція та навіть меню.

А ще побуваємо на цікавій пішохідній екскурсії Ужгородом. Побачимо знамениті мініатюри міста, його архітектуру, прогуляємось набережною та почуємо захопливі розповіді гіда. В цей час місто буде у розпалі цвітіння сакур, тож ви вдосталь намилуєтесь цією красою та зробите файні фото на пам’ять

План екскурсії:

1-ий день
8:00 – виїзд зі Львова
13:00 – поселення в готелі Ларк і обід
14:00-19:00 – перебування на термальних басейнах в Берегово.
19:00 – винна десустація.
20:00 – вечеря та вільний час
2-ий день
9:30 – виїзд з готелю
11:00 – садиба-музей Деца у нотаря
12:00 – екскурсія Ужгородом та обід 14:30 -вільний час в Ужгороді та можливість зробити гарні фото біля сакур17:00 – повернення додому
22:00 – прибуття до Львова.
Виїзд від готелю Львів в суботу о 8:00, повернення до готелю в неділю о 21:30.

Бронювання: тел. 096 582 25 84.