fbpx

Під час екскурсії у Закарпаття ми пропонуємо провести насичений і дуже активний день. Ми побачимо один з найгарніших замів України – мисливський палац графів Шенборнів та будемо релаксувати в термальних басейнах і саунах Косино.

А зараз трішки детальніше про об’єкти нашої екскурсії.Замок Берегвар, або як його називають Палац графів Шенборнів, має свою унікальну конструкцію за астрономічнім принципом. Кожний елемент споруди виконує не тільки практичну функцію, а й має своє символічне значення. Наприклад, у палаці налічується 365 вікон — стільки днів у році. Одне віконце замуроване, в разі високосного року. Що стосуться димоходів, то в замку їх налічуться 52, у відповідності з тижнями року. Входів у булівлю – 12, як місяців, а на кутах Берегвару розмістились 4 вежі – 4 пори року.

Замок має шпилі, оздоблені флюгерами й курантами. На одній із веж вмонтовано дзвін. Берегвар виглядає дуже багато та декорований символікою родини Шенборнів. А ще він чудово зберігся до наших днів. І сьогодні функціонує, але як літній варіант відпочину у санаторії Карпати. Замок оточує доглянуте подвір’я, де ростуть цікаві і рідкісні рослини, а навесні розцвітає сакура. Територія прикрашена давніми сульптурами. Посередині подвір’я знаходится озеро з обрисами Австро-Угорщини. Гуляючи парком можна натрапити на Джрело Краси, про яке ви зможете більш дізнатись відвідавши наш тур Шалене Закарпаття.

І вже після смачного обіду ми відвідаємо термальні басейни Косино, де будемо 3 години релаксувати і відновлювати сили. У цьому оздоровчо-рекреаційному комплексі знаходиться сім бесейнів з цілющими термальни ти прісними водами. А також величезний аквапарк, де відвідувачі зможуть насолодитись сучасними ексира-гірками

Серед різноманіття в термальному центрі Косино можна побачити і величезний золотий кран – фонтан-ілзіюцію, а також басейни-джакузі, виконані у виляді вина, пива, паланки та кави. Байсени оснащені зручними сидіннями, гідроподшками та аеромасажами. Також під час перебування в Косино, ми зможемо насолодитись спа-роцедурами у Королівських саунах, серед яких евкаліптова, римська, угорська, крижана, соляна.

План екскурсії:

7:00 – виїзд

09:30 – санітарна зупинка, кава, чай, перекус

11:00 –  екскурсія в палаці Шенборна

13:00 –  обід

14:00 –  17:00 – перебування в термальних басейнах Косино

17:30 –  повернення додому. По дорозі передбачена санітарна зупинка на каву, чай, перекус

22:00 –  прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 58 22 584

Загальна вартість: 1 100грн. Додатково оплачується лише обід – 120 грн