Під час екскурсії у Закарпаття ми пропонуємо провести насичений і дуже активний день. Ми побачимо один з найгарніших замів України – мисливський палац графів Шенборнів, будемо релаксувати в термальних басейнах Косино, з можливістю відвідати аквапарк та дегустуватимемо смачне вино у родинному погребі сім’ї Урста. А зараз трішки детальніше про об’єкти нашої екскурсії.

Замок Берегвар, або як його називають Палац графів Шенборнів, має свою унікальну конструкцію за астрономічнім принципом. Кожний елемент споруди виконує не тільки практичну функцію, а й має своє символічне значення. Наприклад, у палаці налічується 365 вікон — стільки днів у році. Одне віконце замуроване, в разі високосного року. Що стосуться димоходів, то в замку їх налічуться 52, у відповідності з тижнями року. Входів у булівлю – 12, як місяців, а на кутах Берегвару розмістились 4 вежі – 4 пори року.

Замок має шпилі, оздоблені флюгерами й курантами. На одній із веж вмонтовано дзвін. Берегвар виглядає дуже багато та декорований символікою родини Шенборнів. А ще він чудово зберігся до наших днів. І сьогодні функціонує, але як літній варіант відпочину у санаторії Карпати. Замок оточує доглянуте подвір’я, де ростуть цікаві і рідкісні рослини, а навесні розцвітає сакура. Територія прикрашена давніми сульптурами. Посередині подвір’я знаходится озеро з обрисами Австро-Угорщини. Гуляючи парком можна натрапити на Джрело Краси, про яке ви зможете більш дізнатись відвідавши наш тур Шалене Закарпаття.

І вже після смачного обіду ми відвідаємо термальні басейни Косино, де будемо 3 години релаксувати і відновлювати сили. У цьому оздоровчо-рекреаційному комплексі знаходиться сім бесейнів з цілющими термальни ти прісними водами.

Серед цього різноманіття можна побачити і величезний золотий кран – фонтан-ілзіюцію, а також басейни-джакузі, виконані у виляді вина, пива, паланки та кави. Байсени оснащені зручними сидіннями, гідроподшками та аеромасажами. Також під час перебування в Косино, ми зможемо насолодитись спа-роцедурами у Королівських саунах, серед яких евкаліптова, римська, угорська, крижана, соляна.

За бажанням можна відвідати аквапарк, який знаходиться на території комплексу Косину. Для вас відкриті 10 водних гірок, 3 екстра-гірки, мега-атракціон басейн Хвиля. Це чудова можливість відчути трішки адреналіну і чудово та активно провести свій вихідний

І на завершння нашого туру у Закаратті, ми прямуємо до приватної виноробні сім’ї Урста. Цей винний підвал вважаться одним з найкращих у цих краях.

Нам цікво проведуть екскурсію у винному льоху, розкажуть про особливості виготовлення та зберігання вина і запросять до дегустаційного залу, де ми зможмо спробувати вісім видів, серед яких Мерло, Сапераві, Ізабелла, Совіньйон. А один із видів нам запропонують вгадати і позмагатись за смачний приз.

План екскурсії:

7:00 – виїзд

09:30 – санітарна зупинка, кава, чай, перекус

11:30 –  екскурсія в палаці Шенборна

12:30 –  обід

14:00 –  17:00 – перебування в термальних басейнах Косино

18:30 –  екскурсія і дегустація на виноробні сім’ї Урста

19:30 –  повернення додому. По дорозі передбачена санітарна зупинка на каву, чай, перекус

00:00 –  прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 58 22 584

Загальна вартість: 550 грн. Додатково оплачується перебування у термальних басейнах Косино – 450 грн (для дітей зростом до 150 см – вхід безкоштовний), вхідні в замки + екскурсія на виноробні і дегустація вин – 110 грн та обід.