Під час цієї мандрівки ми побуваємо на комплексі скель Довбуша з таємними ущелинами, печерами та стежками, що тягнеться майже на кілометр і утворилися тисячі років тому на морському дні. Вас здивують неповторні форми величезних скель, гігантських каменів, які нагадують химерні образи тварин та різних дивовижних істот. А їх назва походить від до ватажка народних месників – опришків, Олеси Довбуша. Піднявшись по сходах на скелі, для вас відкривається прекрасна панорама на карпатські хребти. 

Також ми відвідаємо село Гошів і католицький монастир та побачимо чудотворну ікону Божої матері. Гошівський монастир є однією з найбільших релігійних святинь Західної України. Храм збудовано на Ясній Горі. Однак, вражає своєю красою не лише сама будівля монастиря, але й двір. Саме тут можна віднайти душевний спокій, зануритись у роздуми, поговорити з Богом та щиро помолитись. Свою знаменитість Гошівський монастир отримав завдяки чудотворній іконі, яка є копією чудотворної Ікони Ченстоховської Матері Божої, однієї із найбільших святинь Польщі. І ось уже майже три століття Божа Матір у Гошеві наділяє ласкам тих, хто щиро просить про допомогу та заступництво. 

Та завітаємо до оновленого і дуже цікавого музею, який розпочав свою діяльність в одній з уцілілих кімнат родинного гнізда Бандера, де народився і жив герой національно-визвольного руху. У фундаменті нової будівлі музею, яку почали зводити 1998 р., було закладено капсулу з посланням до нащадків від онука Степана Бандери. А сама Експозиція музею ілюструє державотворчі процеси початку ХХ століття, розкриває середовище в якому ріс і виховувася Степан Бандера, його життя та революційну діяльність. 

Виїзд від готелю Львів о 7:30, повернення до готелю о 21:30
Загальна вартість з усіма вхідними – 580 грн

Обід оплачується окремо – 120 грн
Бронювання за тел. 096 582 25 84.