Екскурсія на завод, де вироблються справжні соки надовго запам’ятається школярам. Вони побувають серед царства фруктів та ягід, з яких і виробляється один із найулюбленіших дитячих напої. Адже завод Galicia являться одним із найбільших українських виробників смачних соків та п’юре. Компанія має свої власні угіддя, де і дозрівають смачні плоди. А їх солодкий запах, це перше, що ми відчуємо напочатку екскурсії.

На заводі пітримується максимальна стерильність, тож на маленьких туристів одягають маски, бахіли та накидують спеціальні костюми. А дальше учнів знайомлять з історією підприємства, яка розпочалась 24 серпня 2011 року. Коли і запрацював завод у невеличкому містечку Городок біля Львова. Згодом дітки попрямують на виробництво, їм покажуть обладнання та розкажуть про сам процес виготовлення соків. Дітлахи завжи активно та з цікавістю спостерігають за процесом, задають запитання та дізнаються багато нового.

Свої продукти ТМ Galicia виробляє за технологією прямого віджиму і таким чином вдяється зберегти велику кількість вітамінів. Також на заводі не використовують барвників, підсолоджувачів, цукру, ароматизаторів, що робить цей продукт безпечним та смачним. Після миттвої теплової обробки уже готовий сік розливають у пляшки та пакети.

Також під час екскурсії школярів ознайомлять із роботою праціників підпримства, їхніми посадами, обов’язками та функціями. Вони отримають нові знання від робітників та майстрів заводу, тож шкільна мандівка принесе багато нової інформації з першоджерел.

А на завершення дітей почастують продукцію Galicia та організують для них цікаві конкурси, квести і віторини. Тож маленьким досдідникам буде не тільки цікаво, а й весело.