Під час екскурсії ми спершу помандруємо до памятника Степану Бандері, де дізнаємось більше про життя та історію українських повстанців. А дальше будемо тримати курс до військово-історичного музею “Жива історія”. Оглянемо броне-автомобільну техніку, артилерійське озброєння часів Першої і Другої Світових воєн та дізнаємось історію цих машин, а також зможемо випробувати їх у русі. Під час екскурсії буде можливість приміряти військові мундири, потримати в руках зброю різних часів і зробити фото на пам’ять.

Наступний наш об’єкт – криївка УПА, яка знаходиться у лісі. Саме тут у серпні 1955 року відбувся нерівний бій між декількома упівцями і цілим загоном НКВД. На той час у криївці була облаштована підпільна типографія. У 1970 році місцеві лісники знайшли Криївку, а згодом її облаштували під музей. У ніч з 1 на 2 січня 2017 тут зайнялась пожежа, ймовірна причина – підпал. Але у 2019 році музей було відновлено і він продовжує свою роботу. Тут ми почуємо розповіді про легендарних бійців, дізнаємось в яких умовах вони преховувались, побачимо унікальні гроші, якими користувались в УПА та багато цікавого. А грітись будемо теплим глінтвейном.

План екскурсії:

11:00 –  виїзд від готелю Львів

11:30 – відвідування пам’ятника Степану Бандері

12:00 – цікава екскурсія музеєм “Жива історія”

14:00 – прибуття до Басівки. Захопливі розповіді про життя та укриття упівців, екскурс криївкою, вікторини ( є можливість перекусити та зігрітись глінтвейном, чаєм)

16:30 – завершення екскурсії у Львові біля меморіалу Героям Небесної Сотні

Бронювання за телефоном 097 46 22 723