Ця мандрівка не залишить байдужими своїх туристів. Ми побачимо підземне місто, яке вражає своєю могутністю, історичним минулим та містикою. Побуваємо на незвичній екскурсії, пройдемся таємними катакомбами та почуємо захопливі історії про Тараканівський форт. А потім ми помандруємо до замку Дубно, одного із найстаріших в Україні. На нас чекають коштовні трофеї,  середньовічні підземелля, незвичні експонати і, навіть, кімната тортур та покарань. А на завершення ми відвідаємо знаменитий зоопарк у Рівному.

Тараканівський форт збудований у формі ромба, де кожна сторона має 240 метрів, а його площа сягає майже 6 гектарів.

Історія цієї величної споруди розпочинаться ще в 1873, коли царська родина вирішила збудувати тут могутній військовий об’єкт. І подібних споруд у світі налічуються лише два: в Україні та у Франції. Та й будували форт використовуючи досвід французів. Щодо імені архтектора, то згідно одних джерел – військовий полковник Борисов, згідно інших – інженер-генерал Едуард Тотлебен. Будувався форт п’ять років, обійшовся в 66 мільйонів рублів та став справжнім тогочасним проривом в інженерії, оснащений найновішим обладнанням.

Довгий час споруду не використовували за призначенням. Спершу тут був склад, а згодом в’язниця. Але під час першої Світової Війни у фортеці розміщувались російські та австрійські війська. Також ходять чутки, що під час Другої світової війни тут була таємна лабораторія із виготовлення зброї. А сьогодні місцеві та туристи розповідають про привидів та голоси, які можна почути у фортеці.

Замок у місті Дубно один із найстарійших та має свою багату історію. До сьогоднішнього дня замок нагадує середньовічний плац. Тут зберігаються трофеї, зброя, посуд та інші коштовності власників замку. Завдяки своєму укріпленню та збройному захисту фортеця не була взята ворогами. Під час екскурсії туристи пройдуться залами палацу, оглянуть його подвір’я, побувають у підземеллях, побачать виставку тортур, мисливську залу та дізнаються багато цікавого.

Завершальний об’єкт нашої ескурсії – зоопарк в місті Рівне. Тут проживають 150 видів тварин, серед яких 24 види занесені до Червоної книги. Велику частину зоопарку складають залишки давнього фруктового саду та єдиний в межах міста природний лісовий масив, площа якого становить 4,7 га.

План екскурсії:

8:00  –  виїзд від готелю Львів

9:30 – санітарна зупинка, кава, чай

11:30  – екскурсія Тараканівським фортом

13:30  –  переїзд в Дубно та обід

14:30  – огляд замку в Дубно

15:30  – відвідування Рівенського зоопарку

18:30  –  повернення додому

22:00  –  прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Вартість: 630 грн з вхідними квитками

Бронювання: тел. 097 46 22 723.