Екскурсії зі Львова на термальні басейни дуже популярні. Адже термальні води широко відомі своїми лікувальними властивостями та містять різноманітні мінерали та мікроелементи. У цьому турі ми будемо релаксувати, аж у двох термальних комплексах Закарпаття. Перший об’єкт – оздоровчий комплекс Жайворонок, що ідеально підходить для відпочинку в будь-який період року.

Температура води в термальних басейнах становить від +25 до +40. До послуг відвідувачів: басейн з прісною водою, сидячий термальний басейн, термальний басейн критий, термальний басейн пілінг рибками Garra Rufa, лазня, винний погріб, пивний бар, соляна кімната. Територія навколо басейнів облаштована для відпочинку, також тут є кафе з терасою.

А другого дня ми завітаємо у відпочинковий комплекс Золота гора, що знаходиться неподалік Ужгорода. Тут до ваших послуг п’ять термальних басейнів: один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°) . На території є роздягалка, душеві, лоббі – бар та піцерія.

Закарпаття відоме своїми виноградниками. Тож під час термального тури, ми обов’язково завітаємо у винний погріб, де побуваємо на дегустації напоїв з відмінною витримкою. Нам запропонують широкий вибір напої, виготовлених за унікальними методиками. А сам дегустаційний зал оформлений в цікавому етнічному стилі, що підштовхує поринути в далеке минуле.

А також ми завітаємо в одне дуже цікаве місце “Деца у нотаря”. У цій корчмі-музеї можна зробити креативні фото, дізнатися про закарпатську кухню й традиції, а також купити цікаві фірмові сувеніри. Це цілий етнографічний комплекс, у якому усмішку викликає майже кожна дрібниця – вивіски, плакати, оригінальна сувенірна продукція та навіть меню.

А ще ми завітаємо до Ужгорода, де побуваємо на цікавій пішохідній екскурсії. Побачимо знамениті мініатюри міста, його архітектуру, прогуляємось набережною та почуємо захопливі розповіді гіда.

План екскурсії:
1-ий день
8:00 – виїзд зі Львова
13:00 – поселення в готелі Ларк і обід
14:00-19:00 – перебування на термальних басейнах в Берегово.
19:00 – винна десустація.
20:00 – вечеря та вільний час
2-ий день
9:00 – виїзд з готелю
10:00 – колиба-музей Деца у нотаря
12:00 – прогулянка Ужгородом та обід
15:00 – відвідування відпочинкового комплексу Золота гора.

18:00 – повернення додому

22:30 – прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 582 25 84.