Готові до зимових пригод? Тоді гайда з нами 11-12 грудня шукати святковий настрій. Запрошуємо у наш зимовий тур (2 дні /1 ніч), в саме серце Карпат: Яремче, Ворохта та Верховина: карпатські кравиди, зимові водоспади, гуцульське весілля, віадуки, незвичні музеї, хатинка Миколая, цікаві розповіді… ви будете в захваті. На нас чекає

Яремче та водоспад Пробій, який знаходиться у серці мальовничого Яремче, на річці Прут. Висота цього каскаду – 8 метрів. І помилуватись ним можна з підвісного моста, розміщеного у 20 метрах над Пробієм. Хоч окремі сміливці сускаються до самого водоспаду по великих кам’яних брилах, однак це дуже небезпечно. Водоспад популярний серед туристів у різні пори року. А навколо нього розмістився сувенірний ринок та ятки, де можна поласувати карпатськими смаколиками і зігрітись напоями.

Полонина Перці зі своєю святковою атмосферою та Хатинка Св. Миколая. Це парк розваг на пагорбі з оглядовими майданчиками, традиційними гуцульськими будинками, резиденцією Миколая, дегустаційними будинками, магазинами та кафе

Віадуки Ворохти. Гордість Ворохти — старі австрійські віадуки з кам’яними арками-опорами. Збудували їх у кінці дев’ятнадцятого століття, коли прокладали залізничну колію з Франківська до Рахова. Ця гілка залізниці була частиною грандіозного проекту австрійського уряду — будівництва Карпатської магістралі, яка мала з’єднати Відень з Одесою через Гуцульщину. Реалізувати проект до кінця не вдалося, зате нам залишилася діюча залізниця з довгими гірськими тунелями та унікальними арковими мостами, перекинутими через яри та ріки.

Розваги на Гуцульському весіллі. Тетралізований показ гуцульського весілля та активна участь у ньому. Під чарівні мелодії троїстих музик будуть відтворені гуцульські звичаї та обряди справжнього весілля. Частування гуцульськими стравами та напоями.

Музей штопора та дегустаційний зал – це ідеальне місце для любителів домашнього молодого вина і де зібрано близько 400 штопорів різних типів. Для дегустації буде запропоновано домашнє молоде вино, а також буде проведено розповідь про історію та види штопорів.

Тіні забутих предків, де упродовж семи місяців, проживав під час зйомок знаменитий кінорежисер Сергій Параджанов. А потім будемо дегустувати гуцульський сир, наливки і побуваємо в унікальній сироварні Хата-стая. Ми побачимо, як готується традиційний овечий сир “будз” та скуштуємо його.

Музей трембітаря. Тут можна побачити традиційні гуцульські костюми та предмети побуту. Але найбільшої уваги заслуговує експозиція народних музичних інструментів, яких тут більше сотні. Також господар музею пропонує своїм відвідувачам майстер-класи гри на знаменитій гуцульської трембіті, дримбі, цимбалах чи дуді.

Дідова Аптека. Тут вам розкажуть багато цікавих фактів про те, як нашим предкам вдавалося зберігати добре здоров’я без офіційної медицини та запропонують ексклюзивну дегустацію унікальних настоянок на травах, плодах, ягодах та чорногірському корінні, ароматних карпатських чаїв, а для дітей – ягідних сиропів.

А ще нас чекають чарівні карпатські панорами, чудові фото та можливість дуже гарно провести вихідні.

Бронювання за тел. 096 58 22 584.

Вартість туру 1200 грн ( ночівля + дорога). Окремо оплачуються вхідні квитки (загальна вартість всіх 530 грн) та харчування.

Виїзд 11 грудня (сб) о 8:00, повернення 12 грудня (нд) о 23:00.

Збір біля готелю Львів