Щороку на Буковині розцвітає тюльпанове поле. І щоб поглянути на цю квітучу красу, сюди з різних куточків збираються туристи. Тюльпанове поле пристосоване для сімейного відпочинку та прогулянок, фотосесій. По периметру поля можна побачити чимало різноманітних фотозон – гойдалки, басейн із квітами, човен на озерці, велосипеди з квітами тощо.

Також тут можна влаштувати пікнік, адже територія між квітковими композиціями рясно засіяна травою. Територія поля становить 4 гектари, 3 з яких засіяні квітами. Окрім цього тут розміщені розважальні локації для дітей – надувна гірка, батут, тир тощо. А ще є намети із їжею, сувенірами, кавою та іншими смаколиками. Кожного року у Мамаївцях відбудеться Фестиваль тюльпанів. Для гостей організують культурну програму та ярмарок.

Також під час екскурсії ми завітаємо у місто, яке називають українським парижем та побачимо одне із семи чудес України – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, який вважається чи не головною туристичною родзинкою буковинського міста Чернівці, причому у будь-яку пору року. Особливо туристів приваблює центральний корпус університету, де раніше розміщувалася резиденція митрополитів Буковини і Далмації. Зводилась ця прекрасна резиденція майже 20 років, 1864 року по 1882, за проектом архітектора Йозефа Главки. Спеціально для будівництва цієї споруди у Чернівцях організували роботу двох цегельних заводів і запрошували найкращих майстрів своєї справи з різних куточків Австро-Угорщини. Основний комплекс складається з трьох навчальних корпусів і діючої церкви Трьох Святителів. Нерідко його ще називають “українським Хогвартсом”.

Під час екскурсії ми прогуляємось Чернівцями та побачимо одне з наймальовничіших міст України. Воно притягує тією дивовижною цілісністю, тією єдністю, яка притаманна містам, що сформувалися у недалекому минулому.

План екскурсії
7:00 – виїзд від готелю Львів
9:00 – санітарна зупинка

12:00 – огляд і екскурсія Чернівецьким університетом
14:00 – обід

15:00 – прогулянка та вільний час на квітковому полю
17:00 – повернення до Львова
22:00 – повернення до готелю Львів
Вартість: 600 грн + 200 грн вхідні квиточки. Обід оплачується окремо
Бронювання за тел. 096 58 22 584