Щороку на Буковині розцвітає тюльпанове поле. І щоб поглянути на цю квітучу красу, сюди з різних куточків збираються туристи. Тюльпанове поле пристосоване для сімейного відпочинку та прогулянок, фотосесій. По периметру поля можна побачити чимало різноманітних фотозон – гойдалки, басейн із квітами, човен на озерці, велосипеди з квітами тощо.

Також тут можна влаштувати пікнік, адже територія між квітковими композиціями рясно засіяна травою. Територія поля становить 4 гектари, 3 з яких засіяні квітами. Окрім цього тут розміщені розважальні локації для дітей – надувна гірка, батут, тир тощо. А ще є намети із їжею, сувенірами, кавою та іншими смаколиками. Кожного року у Мамаївцях відбудеться Фестиваль тюльпанів. Для гостей організують культурну програму та ярмарок.

Також під час екскурсії ми завітаємо у місто, яке називають українським парижем та побачимо одне із семи чудес України – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, який вважається чи не головною туристичною родзинкою буковинського міста Чернівці, причому у будь-яку пору року. Особливо туристів приваблює центральний корпус університету, де раніше розміщувалася резиденція митрополитів Буковини і Далмації. Зводилась ця прекрасна резиденція майже 20 років, 1864 року по 1882, за проектом архітектора Йозефа Главки. Спеціально для будівництва цієї споруди у Чернівцях організували роботу двох цегельних заводів і запрошували найкращих майстрів своєї справи з різних куточків Австро-Угорщини. Основний комплекс складається з трьох навчальних корпусів і діючої церкви Трьох Святителів. Нерідко його ще називають “українським Хогвартсом”.

Під час екскурсії ми прогуляємось Чернівцями та побачимо одне з наймальовничіших міст України. Воно притягує тією дивовижною цілісністю, тією єдністю, яка притаманна містам, що сформувалися у недалекому минулому. Від першої писемної згадки про місто пройшло більше 600 років. Завдяки вдалому геополітичному розташуванню Чернівці швидко розвивалися, зокрема, дякуючи вдалій торгівлі.

На кожній із сучасних площ міста колись торгували різноманітним крамом. На вулицях можна було почути кілька мов, у магазинах продавали найсучасніше вбрання з Франції, а в кав’ярнях подавали запашну віденську каву. Місто надзвичайно гарне. Його планування за значних перепадів у рельєфі місцевості створює розмаїття пейзажів, які розкриваються у своїй безперервній мінливості і неповторності.

План екскурсії
7:00 – виїзд від готелю Львів
9:00 – санітарна зупинка
11:00 – прогулянка та вільний час на квітковому полю
14:00 – обід
15:00 – огляд і екскурсія Чернівецьким університетом
16:00 – екскурсія з місцевим гідом Чернівцями та вільний час
18:00 – повернення до Львова
23:00 – повернення до готелю Львів
Вартість: 600 грн + вхідні квиточки та обід
Бронювання за тел. 096 58 22 584