Одним із символів весни вважаються тюльпани. Ця ніжна і тендітна квітка несе в собі романтику, красу і справжню феєрію кольорів. Недивно, що тюльпанові тури є одні з найпопулярніших, серед квіткових. І цього разу ми пропонуємо вам відвідати, одне із найгарніших місць у травні – Волинську Голландію.

Щороку у Ковельському районі зацвітає величезне поле тюльпанів. Тут облаштовують багато цікавих фотозон та локації для незабутніх світлин, а позитивні емоції від квіткового різнобарв’я – вам гарантовані!

Та під час екскурсії на Волинську Голландію ви зможете не лише надивитися, намилуватися, нафотографуватися у тюльпанах, а й скуштувати смаколиків, покататися на атракціонах і послухатися гарної музики.

Будучи на Волині ми обов’язкові завітаємо до Луцького замку, або як його ще часто називають, замок Любарта. Ця фортеця збереглась чи не найкраще серед своїх замків-побратимів. А його історія заслуговує на увагу туристів. Спершу замок Любарта складався з двох частин.

Та сьогодні від нижнього замку залишилися лише сліди валів, а от зате Верхній зберігся доволі гарно. Саме там у нас і відбудеться цікава екскурсія. Фортеця виконана у вигляді трикутника, вежі якого між собою сполучені мурами мають назву Стирова, Владича і В’їзна. За легендою, три вежі символізувати Віру, Надію і Любов. Та й будівництво самих мурів теж мало свій особливий секрет – у розчин бетону додавали курячі яйця. І кажутю, що саме цей технологія домогла зберегтись так довго Луцькому замку, та зробила з нього справжню твердиню.

А під час прогулянки вуличками Луцька ми обов’озково завітаємо до Будинку Химер. Хоча химерами вониздаються лише перший погляд. Якщо придивитись уважно та прогулятися територією біля будівлі, то можна побачити везну кількість скульптур різноманітних стилів. Це справжня пам’ятка архітектури, розміщена на березі річки Стир