fbpx

Екскурсії зі Львова на термальні басейни дуже популярні. Адже термальні води широко відомі своїми лікувальними властивостями та містять різноманітні мінерали та мікроелементи. У цьому турі ми будемо релаксувати у термальному комплексі Закарпаття, побуваємо на екскурсія у двох цікавих замках, дегустуватимемо закарпатські вина, ночуватимемо у готелі з усіма вигодами та влаштуємо незабутню прогулянку Ужгородом.

Перший об’єкт – оздоровчий комплекс Жайворонок, що ідеально підходить для відпочинку в будь-який період року. Температура води в термальних басейнах становить від +25 до +40. До послуг відвідувачів: басейн з прісною водою, сидячий термальний басейн, термальний басейн критий, термальний басейн пілінг рибками Garra Rufa, лазня, винний погріб, пивний бар, соляна кімната. Територія навколо басейнів облаштована для відпочинку, також тут є кафе з терасою.

Закарпаття відоме своїми виноградниками. Тож під час термального тури, ми обов’язково завітаємо у винний погріб, де побуваємо на дегустації напоїв з відмінною витримкою. Нам запропонують широкий вибір напої, виготовлених за унікальними методиками. А сам дегустаційний зал оформлений в цікавому етнічному стилі, що підштовхує поринути в далеке минуле.

Також ми завітаємо в одне дуже цікаве місце “Деца у нотаря”. У цій корчмі-музеї можна зробити креативні фото, дізнатися про закарпатську кухню й традиції, а також купити цікаві фірмові сувеніри. Це цілий етнографічний комплекс, у якому усмішку викликає майже кожна дрібниця – вивіски, плакати, оригінальна сувенірна продукція та навіть меню.

А ще побуваємо на цікавій пішохідній екскурсії Ужгородом. Побачимо знамениті мініатюри міста, його архітектуру, прогуляємось набережною, завітаємо в Ужгородський замок та почуємо захопливі розповіді гіда. І, звичайно, відвідаємо два відомі замки Закарпаття в Ужгороді та Мукачево. Ужгородська фортеця захищала кордони Київської держави та була схожа на давні укріплення в Прикарпатті. Стіни фортеці, її вежі, ворота, мости були виготовлені з дерева. Однію зліній оборони був земляний вал (ширина — 10-12 м, висота — 7-8 м). На разі у замку розташований Закарпатський краєзнавчий музей, а також тут є зал для дегустацій та ресторан. Замок Паланок – середньовічна фортеця, зведена для охорони та контролю торговельних і військових шляхів. Замок збудовано на горі вулканічного походження (188 м н. р. м., 68 м над Мукачевим). Здалеку він виглядає як суцільний об’єкт, а насправді складається з каскаду терас. Теперішнього вигляду замок набув наприкінці ХVII — на початку ХVIIІ ст., коли закінчено останню, нижню терасу. Цікаво, що Мукачівський замок Паланок є однією з п’яти фортець у Європі, які ніколи не були взяті штурмом.