Під час екскурсії у Карпати ми піднімемось на г. Високий Верх. Це гірська вершина Сколівських Бесидів, висотою 1242 метри і є найвищою у курортному містечку Славське. А підніматись ми будемо найдовшою канатною дорогою в Україні – Захар Беркут, милуючись тутешніми місцями, природою, вдихаючи свіже повітря та подалі від міської метушні.

І вже на вершині на нас чекають квадроцикли, смаколики, бограч, наливки та гірські панорами. Одним словом, все щоб гарно відпочити, полюбуватись природою та набратись нових сил. Неподалік гори Високий Верх є джерело “Писана криниця”, яке приваблює туристів у літній період.

А згодом наша мандрівка продовжиться у селі Урич, Сколівського району. Саме тут і розташувалась унікальна фортеця Тустань розташована на скелях висотою 85 метрів. А її історія розпочинається, ще в ІХ столітті, коли племена Білих Хорватів заснували оборонну цитадель. Під час мандрівки ви дізнаєтесь про середньовічну історію, про лицарське минуле, про першу митницю. Ми підніммось на Дитинець Тустані, де нас зачарують місцеві панорами та побачимо 3-d модель наскельної фортеці 12 століття.

План екскурсії:

8:00 – виїзд від готелю Львів

9:20 – санітарна зупинка на ОККО (Стрий)

11:00 – підняття на канатній дорозі Захар Беркут

11:35 – обід та вільний час на г. Високий Верх

14:20 – спуск на канатній дорозі і вільний час у Славську

16:00 – екскурсія та вільний час на Фортеці Тустань

18:30 – повернення додому

21:00 – прибуття до Львова

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 582 25 84.

Вартість: 400 грн + 300 грн вхідні квитки