Запрошуємо у суботу, 18 грудня на головну осінню подію Ужгорода, фестиваль молодого вина – Закарпатське Божоле. Традиційно свято молодого вина проходить щороку всередині листопада. В рамках фестивалю до Ужгорода з’їжджаються винороби, які презентують відвідувачам зразки молодого вина, врожай для якого був зібраний цьогоріч.

Відвідувачам пропонуються виключно натуральні вина. Попередньо анонсувалось, що продукцію представлять понад 30 виноробів. Окрім вина, на святі можна буде спробувати цікаві страви закарпатської кухні, м’ясні вироби, сири, запастись медом та продукцією бджільництва, або ж придбати сувенір на згадку. А біля Совиного гнізда встановлять велику сцену, на якій у суботу виступлять відомі музичні колективи.

Вхід на фестиваль платний, але ця сума символічна – 50 грн. За це гості отримають фірмовий бокал з логотипом фестивалю. Також запланований щорічний благодійний аукціон, де учасники-винороби презентують пляшку вина, яке не продається на фестивалі. А кошти отримані з аукціону передаються волонтерам.

В Україні Закарпатське Божоле проводять з 2007 року. Однак до 1980 року це було виключно француським святом. Девізом якого є вислів Le Beaujolais Nouveau est arrivé! («Божоле нуво прибуло!»). Плакати з цим надписом можна побачити у кафе та ресторанах за декілька тижнів до фестивалю божоле, який ще називають «Новий винний рік» або Новий рік за «винним календарем».

План екскурсії:

7:00 – виїзд від готелю Львів

09:30 – санітарна зупинка, кава, чай, перекус

11:00 –  екскурсія у замку Сент-Міклош

13:00 –  обід

13:30 –  екскурсія Ужгородом та відвідування замку

15:00 –  участь у фестивалі “Закарпатське Божоле”

19:00 –  повернення додому. По дорозі передбачена санітарна зупинка на каву, чай, перекус

23:30 –  прибуття до Львова.

Збір: біля готелю Львів

Бронювання: тел. 096 58 22 584.

Вартість туру: 550 грн + вхідні та обід