Запрошуємо на цікаву екскурсію золотою підковою Львівщини. На вас очікують три відомі замкки і кожний з них має свою унікальну історію, архітектуру, історичні пам’ятки та своїх привидів.

Золочівський замок – це колишня королівська резиденція та чудовий зразок ренесансної архітектури. За період свого довгого існування замок у Золочеві виконував різні функції. Він був і оборонною фортецею, і резиденцією короля, і навіть в’язницею та навчальним закладом. Прогулюючись коридорами Великого палацу можна відвідати виставковий відділ і зали сімнадцятого-вісімнадцятого століття та побачити реконструкцію корони Данила Галицького.

Підгорецький замок можна було побачити раніше у відомому пригодницькому фільмі «Д’Артаньян і три мушкетери». Та найбільше він відомий своєю містикою. Історії про білу постать жінки, яка блудить замком, приваблюють все більше і більше туристів. Тут вже побували знімальні групи «Битви екстрасенсів», «Мисливців за привидами», «Місць сили» і всі вони стверджують: тут живуть привиди і палац справді є місцем паранормальної активності.

Олеський замок – перлина української історії. Саме тут сотні років зберігаються таємниці королів, а відвідувачі мають унікальну можливість зануритись у минуле і відчути справжній дух величі. На даний час замок вважається пам’яткою архітектури та історії. Також замок виконує функцію одного з філіалів Львівської галереї мистецтв, де можна побачити унікальні приватні колекції, різноманітних музейних експозицій та робіт сучасних українських митців.